HAKKIMIZDA

TARİHÇE

TACH 2006 yılında Türkiye, Amerika, Danimarka, Hindistan ve Hong Kong'dan dört ortak ile birlikte özellikle Türkiye'de gayrimenkul yatırımları yapmak, inşaat projeleri geliştirmek ve uluslararası ticaret alanında faaliyet yürütmek amacıyla kurulmuş dinamik, güvenilir ve rekabetçi bir firmadır.


Kurulduğu günden bu yana başarılı işlere imza atan firmamız bünyesinde bulunan diğer iştirakleri ile birlikte bugün gayrimenkul, ticaret, inşaat, akaryakıt, lojistik, tarım, teknoloji, uluslararası iş geliştirme, mimarlık ve danışmanlık alanlarında faaliyetler yürütmektedir.

2013 yılında 5.5 milyon TL sermaye ile Kivi Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş kurularak Amana markası ile inşaat alanında faaliyet göstermeye başlanmıştır.

Grup olarak işbirliği içinde olduğumuz tüm paydaşlarımıza ve ülkemize daima değer katmayı ve fayda sağlamayı kendimize amaç edindik. Yaptığı bütün işlerde dürüstlük ve şeffaflık firmamızın temel prensipleridir.


Faaliyet alanları bakımından geniş bir yelpazeye sahip olan firmamızın bünyesindeki her şirket, etik değerlere sadakati, üstlendiği ticari sorumlulukların üstünde tutar.

Size çok yakınız